top of page
Produkcja Filmów

Oferta dla STUDENTÓW KIERUNKÓW FILMOWYCH

Piękny dźwięk jest naszą pasją i lubimy nią zarażać innych!

Jeśli jesteś studentem kierunków filmowych i masz w planach realizację swojego filmu dyplomowego lub przygotowujesz właśnie jakąś produkcję na festiwal filmowy ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę zawodową!

Nie zajmujemy się prowadzeniem nagrań na planie filmowym. Realizujemy dźwięk w filmie na etapie post produkcji dźwiękowej i przygotowujemy ścieżkę dźwiękową do finalnego zgrania. Szczegółowa oferta  post produkcji została przedstawiona w zakładce Post produkcja dźwięku w filmie. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia Twojej produkcji pod kątem kompozycji ścieżki dźwiękowej, ustaleniem zakresu prac oraz cennika. Realizacja dźwięku w filmie jest dla nas procesem bardzo szczególnym, czasochłonnym, wymagającym sporej ilości ocen "świeżym uchem". Dlatego nie jesteśmy w stanie zrealizować filmu w kilka dni, chyba że zakres prac jest proporcjonalny do czasu. Udźwiękowienie filmu zajmuje średnio od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy przy dłuższych produkcjach. Naszą pasją jest  piękny dźwięk, a to wymaga czasu, analizy, a czasem nawet przekomponowania pomysłu do realiów brzmienia danej produkcji.​

Wycena projektu zależy na przykład od tego, czy musimy zakupić jakieś dodatkowe materiały, dogrywamy dźwięki osobno w studio, wynajmujemy salę do nagrań specjalnych, bądź też pracujemy w innym studiu zewnętrznym o ciekawej akustyce. Uczniowie i studenci otrzymają od nas zniżki od 10-30% ceny standardowej. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Kontakt

Numer telefonu: 506 231 373

E-mail: G.D.D.postprodukcja@gmail.com

bottom of page